SHITJE HOT karvane CILESORE PRODUKTET

Karvani i Hard Top
 
Pop Top Caravan
 
Karvan transportues lodrash
 
Kamper Trailer
 

RRETH ALLROAD

Shandong Allroad Outdoor Products Co., Ltd. është një kompani e angazhuar në R&D, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e karvanëve.Allroad ka dymbëdhjetë vjet përvojë prodhimi dhe kërkimi dhe zhvillimi. Kategoritë tona të produkteve mbulojnë karvanët, rimorkiot e kampit, kamionët e kamionëve, rimorkiot me pika loti, etj.
 
Allroad ndodhet në qytetin piktoresk Qingdao.Ajo ka një ndërtesë të standardizuar të fabrikës me një sipërfaqe totale prej më shumë se 30,000 metra katrorë dhe një sallë ekspozite karvani prej 2,000 metrash katrorë në Qingdao.Prodhimi vjetor mund të arrijë në 2000 automjete. 
 
Allroad ka një ekip teknik profesional të lartë, duke mbledhur shumë inxhinierë të shkëlqyer të zhvillimit të produkteve dhe punëtorë teknikë me përvojë.
Rreth Kompanisë

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

ÇFARË THONË NJERËZIT

NA KONTAKTONI PËR MË SHUMË INFORMACION

Na kontaktoni

LAJMET E FUNDIT

新闻1.jpg
2024-03-26
Këshilla se si të përdorni një kamping me një rimorkio kampingu

Kampingu me një rimorkio kampingu përfshin hapa dhe masa paraprake të shumta për të garantuar siguri dhe rehati.Një rimorkio e vërtetë kampingu është zakonisht një rimorkio e madhe që mund të mbajë tenda, çanta gjumi, pajisje gatimi dhe nevoja të tjera për kamping, dhe është e përshtatshme për tërheqjen e makinave.Për lehtësi shpjegimi,

Shiko më shumë
新闻3.jpg
2024-03-26
Si të zgjidhni një karvan që është i duhuri për ju?

Kur zgjidhni një karvan, duhet të merrni parasysh një sërë faktorësh për të siguruar që po zgjidhni automjetin e duhur për ju.Këtu janë disa pika kryesore të blerjeve: 1.Përdorimet dhe kërkesat Përcaktoni qëllimin kryesor të blerjes së karvanit, nëse është për udhëtime në distanca të gjata, një arratisje në fundjavë apo si

Shiko më shumë
新闻2.jpg
2024-03-26
Karakteristikat e kamionëve me kamionçinë

Karakteristikat e kamionëve me kamionçinë mund të përmblidhen nga shumë aspekte:1.Karakteristikat e shasisë:• Kamionët e kamionëve të ngurta dhe të qëndrueshme bazohen në shasinë e kamionit të modifikuar, zakonisht kanë një kapacitet më të mirë mbajtës dhe performancë jashtë rrugës, struktura e shasisë është solide, e përshtatshme për një shumëllojshmëri rrugësh

Shiko më shumë
Allroad ka një ekip teknik profesional të lartë, duke mbledhur shumë inxhinierë të shkëlqyer të zhvillimit të produkteve dhe punëtorë teknikë me përvojë.

Lidhjet e Shpejta

Kategoria e produkteve

Na kontaktoni

 Distrikti Chengyang, Qingdao, Shandong
 +86-15376709037
  info@allroadcaravan.com
 
E drejta e autorit © 2024 Shandong Allroad Outdoor Products Co., Ltd. 丨Teknologji nga leadong.comPolitika e privatësisë | Harta e faqes